Pracovník výroby na odd. tepelného zpracování

BOHEMIA RINGS s.r.o.- nabídka práce Pracovník výroby na odd. tepelného zpracováníFirma:BOHEMIA RINGS s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Zámrsk u Vysokého Mýta, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Pracovník výroby na odd. tepelného zpracování - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník výroby na odd. tepelného zpracování - Ústí nad OrlicíPlat:26.000 - 30.000,-
Kontaktní email na pozici: Pracovník výroby na odd. tepelného zpracováníEmail:lucie.vomackova@bohemiarings.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pracovník výroby na odd. tepelného zpracováníTelefon:+420 606 062 802

Popis pracovní pozice:
Přijmeme pracovníka výroby na odd. tepelného zpracování, náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč.

Popis pozice:

- obsluha VZV

- měření kusů určených k tepelnému zpracování

- obsluha pece a kalicí nádrže

Požadujeme:
- technické vzdělání výhodou, není podmínkou

- znalost strojírenské dokumentace a měření výhodou

- průkaz VZV výhodou

- pečlivost, zodpovědnost

- nepřetržitý provoz, 12 hod. směny

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení až 30.000,- Kč

- náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč

- benefity (příspěvek na dopravu, dotované stravování, dovolená navíc, navýšené

příplatky, odměna za doporučení nového kolegy, systém firemního vzdělávání a

další výhody)

Ověřený uživatel BOHEMIA RINGS s.r.o. | Ústí nad Orlicí , Zámrsk
Telefon: +420 606 062 802
Email: personalni@brueck.cz