Hledáme řidiče C

Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Brno, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: Hledáme řidiče C - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme řidiče C - Jihomoravský krajPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: Hledáme řidiče CEmail:pidi.vena@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme řidiče CTelefon:776586686

Popis pracovní pozice:
Hledáme řidiče sk. C na rozvoz chlazeného zboží po Brně a okolí. Po. - Pá.Každý den doma. Sobota o
domluvě.Požadujeme řidičský průkaz sk.C ,profesní průkaz, psychotesty, časovou flexibilitu,pečlivost a
spolehlivost.Co nabízíme-pravidelný měsíční příjem 30000-35000kc čistého, měsíční odměny,férové
jednaní, firemní benefity.Nástup ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin | Brno - město , Konice
Telefon: 776586686
Email: pidi.vena@seznam.cz