Řidič D - pravidelná přeprava

Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeň, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Řidič D - pravidelná přeprava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič D - pravidelná přeprava - Plzeňský krajPlat:24.000 Kč
Kontaktní email na pozici: Řidič D - pravidelná přepravaEmail:lkonoradska@edymax.com
Kontaktní telefon na pozici: Řidič D - pravidelná přepravaTelefon:+420 770 186 090

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
- přepravování zaměstnanců podle svozového plánu Mariánské Lázně - Adient
- udržování pořádku a čistoty v autobuse
- obsluhování klimatizace, topení, osvětlení
- kontrola a doplňování provozních kapalin
- tankování pohonných hmot

Pracovní doba:
ranní
odpolední
v případě potřeby noční

Požadujeme:
Osobnostní předpoklady a další dovednosti:
- délka praxe 1 rok
- kvalifikace řidiče
- odpovědnost
- příjemné vystupování
- psychická a zdravotní způsobilost
- spolehlivost, preciznost, profesionalita

Řidičské oprávnění: skupina D

Požadované vzdělání:
- střední vzdělání
- úplné střední odborné vzdělání
- vyšší odborné vzdělání

Nabízíme:
Nabízíme:
- celoroční garance práce
- pracovní smlouvu na 3 roky s možností prodloužení
- ubytování v Plzni ZDARMA pro přespolní
- zázemí velké společnosti
- práce blízko domova
- férové zacházení

Druh pracovního poměru:
HPP
DPP

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucia | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: +420770 186 090
Email: lkonoradska@edymax.com