řidič/řidička autobusu

PK-transbus s.r.o.- nabídka práce řidič/řidička autobusuFirma:PK-transbus s.r.o.
Volné pracovní místo: TrutnovMísto práce:Trutnov, Trutnov
Volné pracovní místo: řidič/řidička autobusu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: řidič/řidička autobusu - TrutnovPlat:27000-40000
Kontaktní email na pozici: řidič/řidička autobusuEmail:info@pk-transbus.cz
Kontaktní telefon na pozici: řidič/řidička autobusuTelefon:+420 737012107

Popis pracovní pozice:
Řidič/řidička autobusu
- řízení autobusu
- komunikace s cestujícími a dispečery
- manipulace s hotovostí
- kontrola technického stavu autobusu
- vypisování potřebných dokumentů (stazka, ...)

Požadujeme:
Pro společnost, která nabízí služby v autobusové dopravě, hledáme uchazeče na pozici řidič/řidička. Na
pozici hledáme zodpovědného a spolehlivého člověka s řidičským průkazem skupiny D, profesním průkazem,
zdravotně způsobilého pro výkon profese, minimálně s vyučením bez maturity (vyučení v oboru automechanik
výhodou). Pro více informací nás kontaktuje na telefonu 737012107, nebo mailu info@pk-transbus.cz

Nabízíme:
Nabízíme práci v autobusové linkové dopravě na Trutnovsku. Práci na plný úvazek, finanční ohodnocení 27 000
- 40 000. Příspěvek na stravování formou stravenek a diet. Možnost přepravy na linkách společnosti zdarma (i
pro rodinné příslušníky), zázemí firmy v Trutnově a další benefity.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina K. | Trutnov , Trutnov
Telefon: +420111111111
Email: koma.6@seznam.cz