řidič VZV Bystřice u Benešova

ABZAKOVO spol. s r. o.- nabídka práce řidič VZV Bystřice u BenešovaFirma:ABZAKOVO spol. s r. o.
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Bystřice u Benešova, Benešov
Volné pracovní místo: řidič VZV Bystřice u Benešova - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: řidič VZV Bystřice u Benešova - BenešovPlat:160 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: řidič VZV Bystřice u BenešovaEmail:zamestnani@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: řidič VZV Bystřice u BenešovaTelefon:774 222 236
Další údaje o pozici: řidič VZV Bystřice u BenešovaDalší údaje:Ryndychová Tamara

Popis pracovní pozice:
• Práce s VZV, retrakem
• Naskladňování a vyskladňování
• Práce se skladovým terminálem - skenování zásilek
• Zajištění související dokumentace a evidence

Požadujeme:
• Zkušenosti na VZV
• Manuální zručnost
• Ochota, odpovědnost a spolehlivost
• Časová flexibilita
• Směny 12h, 6:00 - 18:00,18:00 -06:00 (dva dny práce, dva dny volno po-ne)
• Praxi ve skladu na pozici skladník /řidič VZV
• Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
• Mzdové ohodnocení 160 Kč/hod.
• Stabilní zázemí
• Dlouhodobou spolupráci, možný HPP
• Přátelský kolektiv
• Možnost záloh

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu