Rozvoz pečiva

Volné pracovní místo: ZnojmoMísto práce:Znojmo, Znojmo
Volné pracovní místo: Rozvoz pečiva - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Rozvoz pečiva - ZnojmoPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Rozvoz pečivaEmail:najnarvaclav@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Rozvoz pečivaTelefon:607737153

Popis pracovní pozice:
Hledáme řidiče na ranní rozvoz pečiva od 01:30-5:00hod. a od 9:00-12:00hod.
Preferujeme řidiče ze Znojma a blízkého okolí.
Bližší informace na telefonu 607 737 153 nebo e-mailu najnarvaclav@seznam.cz

Požadujeme:
- spolehlivost
- čistý trestný rejstřík
- řidičský průkaz sk.B

Inzerent:
Ověřený uživatel Dominika Najnarová | Znojmo , Šatov
Telefon: 607 737 153
Email: dominika.najnarova@seznam.cz