SKLADNÍK s VZV - Liberec 140-150Kč/hod čistého

Inzerát č: P4883 | Vloženo: 20.02.2019 | Poslední aktualizace: 20.02.2019 13:06:21
Beavitam s.r.o.- nabídka práce SKLADNÍK s VZV - Liberec 140-150Kč/hod čistéhoFirma:Beavitam s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Svárovská 695, Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: SKLADNÍK s VZV - Liberec 140-150Kč/hod čistého - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SKLADNÍK s VZV - Liberec 140-150Kč/hod čistého - LiberecPlat:140Kč/hod - 150Kč/hod čistého
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK s VZV - Liberec 140-150Kč/hod čistéhoEmail:blazek@beavitam.cz
Kontaktní telefon na pozici: SKLADNÍK s VZV - Liberec 140-150Kč/hod čistéhoTelefon:+420 732 272 169

Popis pracovní pozice:
Pracoviště: sklad výrobního závodu pro automotive součástky.

Pracovní náplň: vyvážení odpadového materiálu z automotive výroby. Obsluha lisovací linky.

Požadujeme:
Nástup: 1.3.2019

- zkušenosti a certifikát na VZV do 3,5t.
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci a pravidelnou mzdu
- práce v pohodovém týmu

Inzerent:
Ověřený uživatel Beavitam s.r.o. | Liberec , Liberec
Telefon: 732272169
Email: blazek@beavitam.cz