Dispečer pro mezinárodní dopravu - Trutnov / HPP

Inex Spedition- nabídka práce Dispečer pro mezinárodní dopravu - Trutnov / HPPFirma:Inex Spedition
Volné pracovní místo: TrutnovMísto práce:Trutnov
Volné pracovní místo: Dispečer pro mezinárodní dopravu - Trutnov / HPP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dispečer pro mezinárodní dopravu - Trutnov / HPP - TrutnovPlat:36 000,-
Kontaktní email na pozici: Dispečer pro mezinárodní dopravu - Trutnov / HPPEmail:inex@kmosek.com
Kontaktní telefon na pozici: Dispečer pro mezinárodní dopravu - Trutnov / HPPTelefon:+420 605 733 267

Popis pracovní pozice:
Odpovědnost za vytížení flotily FRIGO - 12 vozů MKD
Komunikace se stávajícími a novými zákazníky
Práce s databankami přeprav
Aktivní komunikace s řidiči
Plánování optimálních tras pro řidiče
Podpůrná a kontrolní činnost řidičů (zabezpečení, náklady)

Požadujeme:
Vyučení případně SŠ
AJ na komunikativní úrovni
Chuť učit se novým věcem
Aktivní práce na PC (excel)
Obchodně orientovaná osobnost
Orientace na dosažení cíle
Dostatečná časová flexibilita - pouze jednosměnný provoz
Zeměpisná orientace v prostoru EU
Místo výkonu práce Trutnov

Nabízíme:
Celkové mzdové ohodnocení až 45 000,-
Naše benefity
Stravenky
Výuka AJ
Zázemí malé rodinné firmy
Individuální hodnocení
Možnost kariérního růstu

Jsme Inex Spedition s.r.o. Naším cílem je poskytovat komplexní dopravní a logistické služby nad rámec
očekávání. Rozvíjíme pozici leadera v regionu v oblasti komplexního portfolia poskytovaných dopravních služeb.
Jsme atraktivním zaměstnavatelem s příjemným pracovním prostředím, moderním autoparkem a systémem řízení
podporovaným aktuálními IT technologiemi. Více o nás na www.inexspedition.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Inexspedition | Trutnov , Trutnov
Telefon: 605733267
Email: inex@kmosek.com