C.S. Cargo a.s. hledá nové zaměstnance v Jičíně a okolí

C.S. Cargo a.s.- nabídka práce C.S. Cargo a.s. hledá nové zaměstnance v Jičíně a okolíFirma:C.S. Cargo a.s.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Jičín, Jičín
Volné pracovní místo: C.S. Cargo a.s. hledá nové zaměstnance v Jičíně a okolí - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: C.S. Cargo a.s. hledá nové zaměstnance v Jičíně a okolí - JičínPlat:18 000 - 21 000
Kontaktní email na pozici: C.S. Cargo a.s. hledá nové zaměstnance v Jičíně a okolíEmail:michaela.pozdenova@cscargo.cz
Kontaktní telefon na pozici: C.S. Cargo a.s. hledá nové zaměstnance v Jičíně a okolíTelefon:724 010 000

Popis pracovní pozice:
-příjem zboží pomocí čtečky čárových kódů
- vykládka a nakládka zboží pomocí VZV
- ověření správnosti příjmů s dodacím listem
- vychystávání zboží
- 3 směnný provoz Po - Pá

Požadujeme:
-odpovědnost za správnost prováděných operací
- spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost
- aktivní přístup k práci

Nabízíme:
-výborné platové podmínky
- možnost získání průkazu na VZV
- zaškolení a odbornou pomoc
- stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- odměny při pracovních výročích
- firemní akce
- místo výkonu práce - JIČÍN
- nástup - IHNED, DOHODOU

Inzerent:
Ověřený uživatel Michaela Pozděnová | Jičín , Jičín
Telefon: 724010000
Email: michaela.pozdenova@cscargo.cz