STROJVEDOUCÍ - SPRÁVCE VLEČKY Uničov

UNEX a.s.- nabídka práce STROJVEDOUCÍ - SPRÁVCE VLEČKY UničovFirma:UNEX a.s.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Uničov, Olomouc
Volné pracovní místo: STROJVEDOUCÍ - SPRÁVCE VLEČKY Uničov - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: STROJVEDOUCÍ - SPRÁVCE VLEČKY Uničov - OlomoucPlat:21 000,-
Kontaktní email na pozici: STROJVEDOUCÍ - SPRÁVCE VLEČKY UničovEmail:katerina.bajerova@unex.cz

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:

* obsluha lokomotivy, denní údržba lokomotivy
* zajišťování přepravy železničními vozidly v areálu společnosti

Co po vás požadujeme:

* řidičské oprávnění sk. B
* platné oprávnění strojvedoucího
* znalost předpisů v železniční dopravě
* zkušenosti v profesi Posunovač (vedoucí posunu)výhodou - popřípadě zaučíme
* ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Co od vás očekáváme:

* zdravotní způsobilost
* spolehlivost a zodpovědnost
* proaktivní přístup k práci
* dobrá týmová spolupráce
* dobrá pracovní morálka

Co vám můžeme nabídnout:

* obědy za 22,- Kč v areálu společnosti
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč
* výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
* ozdravné pobyty ve vybraných destinacích
* zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
* stabilní a perspektivní zaměstnání
* kariérní růst
* další benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Bajerová | Olomouc , Uničov
Telefon: 703173817
Email: katerina.bajerova@unex.cz