Skladník - řidič VZV v Olomouci

Inzerát č: P4781 | Vloženo: 29.01.2019 | Poslední aktualizace: 29.01.2019 12:14:32
ONDex s.r.o.- nabídka práce Skladník - řidič VZV v OlomouciFirma:ONDex s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc-Holice, Olomouc
Volné pracovní místo: Skladník - řidič VZV v Olomouci - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník - řidič VZV v Olomouci - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Skladník - řidič VZV v OlomouciEmail:ondex@tiscali.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník - řidič VZV v OlomouciTelefon:Kučera - 603 101 857

Popis pracovní pozice:
Přijmeme Skladníka - řidiče VZV. Náplň práce: příjem a výdej dřevo-materiálu, manipulace se zbožím ve
skladu. Požadujeme platný ŘP na VZV, manuální zručnost, odpovědnost, spolehlivost.
Není nutná znalost práce s PC. Jednosměnný HPP s pracovní dobou 7:30-16:00hod. Příjemné pracovní prostředí v
malém kolektivu. Nástup možný ihned.

Nabízíme:
Místo výkonu práce:
ONDex s.r.o.
U Solných mlýnů 550/32
Olomouc-Holice.

Inzerent:
Ověřený uživatel ONDex s.r.o. | Olomouc , Olomouc
Telefon: 603 101 857
Email: ondex@tiscali.cz