Hledáme řidiče na rozvoz PHM Česká Lípa

Vendys & V s.r.o.- nabídka práce Hledáme řidiče na rozvoz PHM Česká LípaFirma:Vendys & V s.r.o.
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Česká Lípa, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Hledáme řidiče na rozvoz PHM Česká Lípa - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme řidiče na rozvoz PHM Česká Lípa - Liberecký krajPlat:25.000 - 30.000 Kč
Kontaktní email na pozici: Hledáme řidiče na rozvoz PHM Česká LípaEmail:petr.volf@vendys.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme řidiče na rozvoz PHM Česká LípaTelefon:+420 777 725 575

Popis pracovní pozice:
Hledáme řidiče vnitrostátní kamionové dopravy, rozvoz PHM

Požadujeme:
Řidičský průkaz skupiny C,E, profesní průkaz, praxi v oboru řízení nákladního vozidla.
ADR výhodou (není podmínkou-zajistíme školení)

Nabízíme:
Práci v malém kolektivu, poukázky na stravování, 4 týdny dovolené

Ověřený uživatel Vendys & V s.r.o. | Česká Lípa , Česká Lípa
Telefon: 777725575
Email: petr.volf@vendys.cz