SKLADNÍK s náborovým příspěvkem 10.000 Kč

BOOKLOGISTICS s.r.o.- nabídka práce SKLADNÍK s náborovým příspěvkem 10.000 KčFirma:BOOKLOGISTICS s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: SKLADNÍK s náborovým příspěvkem 10.000 Kč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SKLADNÍK s náborovým příspěvkem 10.000 Kč - OstravaPlat:17 000 - 30 000 Kč
Kontaktní email na pozici: SKLADNÍK s náborovým příspěvkem 10.000 KčEmail:ivana.wisnerova@pemic.cz

Popis pracovní pozice:
CO BUDETE VE SKLADU KNIH DĚLAT

- kontrolovat dodávky knih přicházející do skladu na paletách z tiskáren a od vydavatelů,
- naskladňovat knihy do expedičních regálů,
- vyskladňovat knihy pro naše zákazníky,
- balit internetové zásilky pro zákazníky e-shopů.

Požadujeme:
CO OD VÁS OČEKÁVÁME

- pečlivost a přesnost,
- spolehlivost a zodpovědnost,
- dobrý zdravotní stav a fyzickou kondici,
- minimální výšku 160 cm (z provozních důvodů).

Nabízíme:
PROČ NASTOUPIT PRÁVĚ DO SKLADU KNIH BOOKLOGISTICS

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10.000 Kč při odpracování všech naplánovaných směn do 31.03.2019,
- práce v nekuřáckém prostředí, v čistém moderním skladu s knihami a souvisejícím sortimentem,
- možnost vysokých výdělků díky férovému systému výkonnostního odměňování,
- sklad bez papírových dokladů, práce s kapesními počítači s dotykovou obrazovkou,
- volno každé dopoledne, jelikož pracujeme na odpoledních směnách od 12:30 hodin,
- volno každý druhý pátek a páteční směny jen do 18 hodin,
- volno ve státní svátky,
- benefity za práci v odpoledních hodinách,
- stravenky v hodnotě 118 Kč za směnu,
- firemní sleva na knihy, hračky a související sortiment.

Ověřený uživatel Ivana Wisnerová | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 721 528 377
Email: ivana.wisnerova@pemic.cz