Skladový operátor (Kaplice)

DHL Freight- nabídka práce Skladový operátor (Kaplice)Firma:DHL Freight
Volné pracovní místo: Český KrumlovMísto práce:Českobudějovická 314, Kaplice, Český Krumlov
Volné pracovní místo: Skladový operátor (Kaplice) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladový operátor (Kaplice) - Český KrumlovPlat:23.000 Kč hrubého
Kontaktní email na pozici: Skladový operátor (Kaplice)Email:tereza.plechacova@dhl.com
Kontaktní telefon na pozici: Skladový operátor (Kaplice)Telefon:721943106

Popis pracovní pozice:
* Zaskladňování paletového zboží z příjmové zóny skladu do regálového systému (2 směny).
* Vyskladňování jednotlivých kovových dílů ze skladových pozic, kompletace dílů dle seznamu, transport dílů
k dalšímu zpracování (3 směny).
* Práce se čtečkou 2D kódů.
* Práce s manipulační technikou.

Požadujeme:
* Manuální zručnost.
* Spolehlivost a zodpovědnost.
* Trestní bezúhonnost podmínkou.
* Řidičské oprávnění na VZV výhodou.
* Předchozí praxe ve skladech či výrobní logistice výhodou.
* Ochotu pracovat ve 3směnném provozu.

Nabízíme:
* Jistotu stabilního zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, která si zakládá na osobním přístupu k
zaměstnancům.
* Zajímavé finanční ohodnocení, výplata Vám od nás přijde do 6 dne v měsíci!
* Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (až 1 610 Kč čistého ke mzdě navíc!).
* Práci v menším, sehraném kolektivu.
* Kvalitní pracovní pomůcky - dostanete od nás pohodlné boty, kvalitní firemní tričko.
* Víme, že odpočinek je velice důležitý. Proto Vám dáme 25 dní dovolené - tedy jeden týden navíc.
* Myslíme na Váš důchod, proto od nás dostanete příspěvek na penzijní/životní připojištění :-).
* Podpoříme Vás i v době, kdy Vám nebude dobře - můžete využít zdravotní volno a navíc od nás
příležitostně dostanete poukázky do lékárny.
* Budete mít možnost bezplatně využít městskou hromadnou dopravu - z autobusového nádraží Kaplice přes
další zastávky ve městě autobus jede přímo do areálu.

A co dál?
* Odměna za pracovní výročí.
* Odměna za doporučení nového kolegy, se kterým chcete pracovat.
* Slevové programy u našich dodavatelů a partnerů v různých oblastech, například výhodné volání u mobilních
operátorů pro Vás i Vaše blízké.
* Firemní akce a soutěže.
* Zaměstnanecké bezúročné půjčky.

Ověřený uživatel DHLExpress | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 739 545 191
Email: katerina.tesarova@dhl.com