Řidič- závozník

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Řidič- závozník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič- závozník - PrahaPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Řidič- závozníkEmail:karel.roubal.ml@gods.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič- závozníkTelefon:271745732

Popis pracovní pozice:
Přijmeme schopné, spolehlivé řidiče skupina B, C výhodou.
Pracovní doba 05:00 -12:00 hodin. Místo výkonu práce- Praha.
Nabízíme dobré platové podmínky a k tomu- stravenky, důchodové pojištění a stravu zdarma. Více informací na
telefonním čísle 271 745 732.

Požadujeme:
Zájem pracovat, spolehlivost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz B (C výhodou).

Nabízíme:
Dobré platové ohodnocení, spolupráci s firmou s dlouhodobou tradicí na trhu, jistotu, práci v přátelském
kolektivu, stravenky, důchodové pojištění, stravu zdarma.

Inzerent:
Ověřený uživatel veronika | Mělník , Mělník
Telefon: 721120880
Email: kaeurogroup@gmail.com