ŘIDIČ TAXI

Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: ŘIDIČ TAXI - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: ŘIDIČ TAXI - BenešovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: ŘIDIČ TAXIEmail:jitka-sucha@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: ŘIDIČ TAXITelefon:+420 722 412 101

Popis pracovní pozice:
BENEŠOV A OKOLÍ - NIKOTAXI - NYNÍ NA HPP!!

Baví Vás řízení osobních aut? Pojďte pracovat pro NÁS!
Jsme firma poskytující taxislužby už téměř 25 let a hledáme nového kolegu/řidiče/ku vozidla TAXI na
dlouhodobou spolupráci.

Požadujeme:
Požadujeme:
- věk minimálně 22 let
- praxe v řízení motorových vozidel
- slušný vzhled a vystupování
- znalost cizího jazyka a znalost Prahy výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:
Nabízíme:
- práci na HPP i DPP
- pracovní příležitost ve stabilní firmě s dlouholetou zkušeností na trhu
- příležitost pro invalidní důchodce
V PŘÍPADĚ ZÁJMU VOLEJTE 722 412 101

Inzerent:
Ověřený uživatel Jindřich Suchý | Benešov , Benešov
Telefon: 722412101
Email: jitka-sucha@seznam.cz