Vodič kamionu

Volné pracovní místo: ChebMísto práce:Cheb
Volné pracovní místo: Vodič kamionu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vodič kamionu - ChebPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Vodič kamionuEmail:m.plevko@nothegger.sk
Kontaktní telefon na pozici: Vodič kamionuTelefon:+421 918 903 908

Popis pracovní pozice:
Hľadame vodiča na nočnú pravidelnu linku do Nemecka. Jedna sa o nočnú prácu cca 19:00 - 05:00. Kamion odchádza
z
SK zo Slovenskym vodičom, v okolí Plzne-Chebu (podla dohody) by ste prebrali vozidlo, Vykladka a nakládka v
DE-Schlitz a spat odovzdat vozidlo SK vodičovi. Pracovna doba Po-Pia. Víkendy voľné.
Veľmi slušné finančné ohodnotenie.

Požadujeme:
Samostatnosť, vodičský preukaz E, psychotesty , zdravotnu prehliadku , KKV , ADR preukaz výhodou.

Nabízíme:
Prácu v stabilnej spoločnosti, velmi slušné finančné ohodnotenie.

Ověřený uživatel Nothegger System Logistic s.r.o. | Slovensko , Trencin
Telefon: +421 918 903 908
Email: m.plevko@nothegger.sk