Lisař papíru a plastů, řidič VZV

FII GROUP s.r.o.- nabídka práce Lisař papíru a plastů, řidič VZVFirma:FII GROUP s.r.o.
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Lisař papíru a plastů, řidič VZV - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Lisař papíru a plastů, řidič VZV - BenešovPlat:18 000,-
Kontaktní email na pozici: Lisař papíru a plastů, řidič VZVEmail:personalni@fiicz.com
Kontaktní telefon na pozici: Lisař papíru a plastů, řidič VZVTelefon:774741624
Další údaje o pozici: Lisař papíru a plastů, řidič VZVDalší údaje:Blanka Vrkočová

Popis pracovní pozice:
Přijmeme lisaře papíru a plastu. Místo výkonu práce FII GROUP s.r.o., Křižíkova 1590, 256 01 Benešov.
Nástup
možný od září 2018 nebo dohodou. Životopisy zasílejte na personalni@fiicz.com.

Požadujeme:
Požadujeme samostatnost, loajalitu a praxi na VZV.

Nabízíme:
Nabízíme zázemí české expandující společnosti, finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům.

Inzerent:
Ověřený uživatel Blanka Vrkočová | Benešov , Benešov
Telefon: 774741624
Email: personalni@fiicz.com