PŘIJMEME ŘIDIČE/KY TAXI

VPD International s.r.o.- nabídka práce PŘIJMEME ŘIDIČE/KY TAXIFirma:VPD International s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: PŘIJMEME ŘIDIČE/KY TAXI - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: PŘIJMEME ŘIDIČE/KY TAXI - PrahaPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: PŘIJMEME ŘIDIČE/KY TAXIEmail:pavla.kremlackova@vpdinternational.cz
Kontaktní telefon na pozici: PŘIJMEME ŘIDIČE/KY TAXITelefon:+420725177177
Další údaje o pozici: PŘIJMEME ŘIDIČE/KY TAXIDalší údaje:www.vpdinternational.cz

Popis pracovní pozice:
DOPRAVNÍ FIRMA VPD INTERNATIONAL s.r.o v Praze přijme řidiče a řidičky skupiny B na nové firemní vozy Octavia
III. Neplatíte žádné vstupní poplatky. Možnost zaměstnaneckého poměru na DPP nebo HPP. Možnost
nadstandardních výdělků. 30-55.000 Kč/měsíc.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B podmínkou
výpis z karty řidiče
věk minimálně 21let
trestní bezúhonnost, loajalita a zodpovědnost
průkaz řidiče taxi a osvědčení o absolvování taxi zkoušek HL.M. Prahy

Nabízíme:
stabilní a zajímavou práci ve směnném provozu
výdělky dle vykonané práce
práci na HPP, DPP
nástup ihned, či po dohodě
práce zajištěna přes dispečink
pro řidiče se vlastním vozem zajistíme koncesi

Inzerent:
Ověřený uživatel VPD International s.r.o. | Praha , Prha 3
Telefon: 776570370
Email: pavla.kremlackova@vpdinternational.cz