Českolipská firma přijme řidiče MKD

Automirka s.r.o.- nabídka práce Českolipská firma přijme řidiče MKDFirma:Automirka s.r.o.
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Česká Lípa, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Českolipská firma přijme řidiče MKD - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Českolipská firma přijme řidiče MKD - Liberecký krajPlat:40 000,-
Kontaktní email na pozici: Českolipská firma přijme řidiče MKDEmail:mirka.krizkova@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Českolipská firma přijme řidiče MKDTelefon:775502290

Popis pracovní pozice:
Přijmeme řidiče MKD pro jízdy CZ-D-CZ, víkendy volné,možno i některé pauzy v týdnu dělat doma v okolí
Č.Lípy,

Požadujeme:
ŘP s.C+E, karta řidiče, profesní průkaz

Nabízíme:
Víkendy volné, možno i některé pauzy v týdnu dělat doma (okolí Č.Lípy)

Ověřený uživatel Miroslava Křížková | Česká Lípa , Česká Lípa
Telefon: 775502290
Email: mirka.krizkova@gmail.com