Skladník

METAL TRADE COMAX, A.S.- nabídka práce SkladníkFirma:METAL TRADE COMAX, A.S.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Víska 36, Litovel, Olomouc
Volné pracovní místo: Skladník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník - OlomoucPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: SkladníkEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: SkladníkTelefon:603358885

Popis pracovní pozice:
Nakládka a vykládka kamionů pomocí vysokozdvižného vozíku
Manipulace a příjem materiálu
Expedice zboží
Navazující skladové operace
Práce ve směnném provozu
Práce v Litovli

Požadujeme:
Vyučení
Řidičský průkaz sk. B
Praxi s VZV výhodou
Základní znalost PC
Ochotu pracovat ve směnném provozu
Spolehlivost, svědomitost, samostatný přístupu k práci

Nabízíme:
Mzdu 25 000 Kč
5 týdnů dovolené a 13. plat
Docházkový bonus
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Stravenkový paušál
Náborový příspěvek
Příspěvek na kartu Multisport
Další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel