Kurýr (finanční ohodnocení 42 000,- Kč)

DHL Express- nabídka práce Kurýr (finanční ohodnocení 42 000,- Kč)Firma:DHL Express
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Parkerova 626, Klecany, Zdibsko, Praha-východ
Volné pracovní místo: Kurýr (finanční ohodnocení 42 000,- Kč) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kurýr (finanční ohodnocení 42 000,- Kč) - Praha-východPlat:42 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Kurýr (finanční ohodnocení 42 000,- Kč)Email:katerina.tesarova@dhl.com
Kontaktní telefon na pozici: Kurýr (finanční ohodnocení 42 000,- Kč)Telefon:+ 420 739 545 191

Popis pracovní pozice:
* Máš chuť DHL Express reprezentovat žlutou dodávkou, která je nejen nepřehlédnutelná, ale hlavně v super
stavu?

* Baví tě řízení auta, setkávání se a komunikace s lidmi?

* Nebojíš se občas i zvýšeného pracovního tempa?

* Zvládneš min. základy anglického jazyka a čeština je pro tebe samozřejmostí?

* Chceš pracovat v super kolektivu a navíc ve firmě, které na lidech opravdu záleží?

Pokud jsi odpověděl na tyto otázky kladně, tak neváhej a přidej se k nám.
Aktuálně hledáme novou posilu na pozici Kurýr do Klecan u Prahy s dobrou dostupností z Prahy, Kralup nad Vltavou,
Neratovic i Roudnice.

Požadujeme:
Požadujeme:

* Znalost českého a anglického jazyka.
* Minimální požadované vzdělání - odborné vzdělání bez maturity.
* Držení řidičského průkazu skupiny B.

Nabízíme:
* Zajímavé finanční ohodnocení a pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

* Příspěvek na stravování v hodnotě 90,- Kč/den (stravenkový paušál do mzdy).

* 5 týdnů dovolené, další dny navíc v závislosti na odpracovaných letech ve firmě.

* 3 dny osobního volna.

* Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění po roce trvání pracovního poměru.

* Cafeterii s pravidelnými měsíčními příspěvky zaměstnavatele.

* Slevy u našich partnerů (výhodné tarify volání, nákupy, cestování).

* Společné firemní akce a teambuildingy.

* Možnost profesního růstu a vzdělávání, samozřejmostí je vstupní zaškolení zkušenými kolegy.

* Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na
společenské odpovědnosti.

Máš zájem ucházet se o uvedenou pozici? Pak neváhej a ozvi se našemu HR týmu. Ozveme se zpět v nejbližších
dnech.

Ověřený uživatel DHLExpress | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: +420 739 545 191
Email: katerina.tesarova@dhl.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel