Brigáda - řidič VZV/Retruck (m/ž)

EUROPA Union Service a.s.- nabídka práce Brigáda - řidič VZV/Retruck (m/ž)Firma:EUROPA Union Service a.s.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Tachov, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: Brigáda - řidič VZV/Retruck (m/ž) - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda - řidič VZV/Retruck (m/ž) - Plzeňský krajPlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Brigáda - řidič VZV/Retruck (m/ž)Email:serynkova@europapersonal.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda - řidič VZV/Retruck (m/ž)Telefon:+420 777 915 841

Popis pracovní pozice:
Pro nadnárodní logistickou firmu GXO Logistics hledáme brigádníky (18+ let) na víkendové směny.

Název pozice: řidič VZV/Retruck (m/ž)
Místo pracoviště: Bor, Nová Hospoda 24, okres Tachov (doprava na pracoviště není zajištěna)
Pracovní poměr: DPČ
Směnnost: SO, NE od 6:00 do 16:00 hod.

Náplň práce
skladnické a manipulační práce

Požadujeme:
Požadujeme
spolehlivost, zodpovědnost
pečlivost a samostatnost

Nabízíme:
Nabízíme
Mzda 181,83 Kč/hod.
Bonusy/prémie - hodinová sazba až do 20 %
Stravenkový paušál
Školení
Dovolená dle zákona
Občerstvení na pracovišti

Ověřený uživatel EUROPA Union Service a.s. | Celá ČR , Plzeň
Telefon: +420 377 921 989
Email: marketing.veronika@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel