Obsluha vysokozdvižného vozíku - Olomouc

Inzerát č: P11699 | Vloženo: 25.01.2023 | Poslední aktualizace: 25.01.2023 13:41:38
FESTA SERVIS spol. s r.o.- nabídka práce Obsluha vysokozdvižného vozíku - OlomoucFirma:FESTA SERVIS spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Olomouc, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Obsluha vysokozdvižného vozíku - Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha vysokozdvižného vozíku - Olomouc - Olomoucký krajPlat:23 700 - 34 200 Kč měsíčně
Kontaktní email na pozici: Obsluha vysokozdvižného vozíku - OlomoucEmail:personalni@festa.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha vysokozdvižného vozíku - OlomoucTelefon:+420603875947
Další údaje o pozici: Obsluha vysokozdvižného vozíku - OlomoucDalší údaje:Železniční 586/5b, 779 00 Olomouc

Popis pracovní pozice:
FESTA SERVIS spol. s r.o. je česká rodinná firma z Olomouce se zaměřením na povrchové úpravy kovů. Na trhu
působíme 30 let. Považujeme se za spolehlivého zaměstnavatele. K zaměstnancům se chováme férově. Největším
oceněním je, když jsou zaměstnanci hrdí na nás a my na ně.

Do našeho týmu hledáme kolegu na řízení vysokozdvižného vozíku.

Náplň práce:

- obsluha vysokozdvižného vozíku
- zásobování zinkovací linky
- balení a páskování palet, uskladňování dílů
- vykládka a nakládka kamionů, nákladních aut a dodávek
- svoz recyklovaných obalů
- běžná údržba a kontrola stavu VZV

Požadujeme:
- oprávnění pro řízení VZV
- praxe s obsluhou VZV výhodou
- řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
- nástup ihned
- ranní směna od 6.00 do 14.30 hod.
- pracovní doba 40 hod. týdně
- zaučení na práci
- základní mzda 23 700 Kč + variabilní složka až 10 500 Kč
- navíc 13. plat
- navíc příspěvek na stravné 100 Kč/den
- příspěvek na penzijní/životní připojištění až 12 000 Kč ročně
- mimořádné odměny za inovace, odpracované roky, jubilea
- služební telefon
- pracovní smlouva na 1 rok a následné prodloužení na dobu neurčitou
- přátelský a neformální kolektiv
- dobrá dostupnost MHD i vlastním automobilem

 Pokud Vás nabídka zaujala, odpovězte a pošlete nám svůj životopis na e-mail: personalni@festa.cz

Ověřený uživatel Dagmar Kolomazníková | Olomoucký kraj , Olomouc
Telefon: +420 603 875 947
Email: personalni@festa.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel