Řidič skupiny B - Liteň

JOHNNY SERVIS s.r.o.- nabídka práce Řidič skupiny B - LiteňFirma:JOHNNY SERVIS s.r.o.
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Jana Bašty 443,Liteň, Beroun
Volné pracovní místo: Řidič skupiny B - Liteň - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič skupiny B - Liteň - BerounPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Řidič skupiny B - LiteňEmail:navratil@johnnyservis.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič skupiny B - LiteňTelefon:+420 602 753 313

Popis pracovní pozice:
- samostatný řidič - servisní technik: zajištění pravidelného servisu mobilních toalet na stanovených

okruzích, stavba mobilních oplocení, závoz akcí (maratony, sportovní akce, hudební festivaly, ... )

- jednání se zákazníky při předání, servisu či vrácení zařízení
- provádění drobných oprav zařízení a přípravných prací souvisejících s jeho servisem

Požadujeme:
- ŘP SK B, E (vleky necháme udělat na naše náklady), C výhodou
- čistý trestní rejstřík
- vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Nimrichter | Beroun , Liteň
Telefon: +420725384294
Email: nimrichter@johnnyservis.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel