Skladník Liteň

JOHNNY SERVIS s.r.o.- nabídka práce Skladník LiteňFirma:JOHNNY SERVIS s.r.o.
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Jana Bašty 443,Liteň, Beroun
Volné pracovní místo: Skladník Liteň - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník Liteň - BerounPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Skladník LiteňEmail:navratil@johnnyservis.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník LiteňTelefon:+420 602 753 313

Popis pracovní pozice:
• Vedení skladu
• Plná zodpovědnost za produkty ve skladu
• Výdej a příjem zboží
• Vedení skladové dokumentace
• Údržba skladu a skladových zásob
• Realizace pravidelných měsíčních inventur

Požadujeme:
• ŘP skupin: B, (C + platný profesní průkaz velkou výhodou)
• ŘP na vysokozdvižný vozík o nosnosti 3,7 t, využití i mimo provozovnu
• Prokazatelná praxe s řízením vysokozdvižného vozíku
• Dobrý zdravotní stav a bezúhonnost
• Časová flexibilita
• Práce i v odpoledních směnách
• Praxe ve skladu výhodou
• Možné vícedenní služební cesty na realizované zakázky
• Pečlivost
• Zodpovědnost

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Nimrichter | Beroun , Liteň
Telefon: +420725384294
Email: nimrichter@johnnyservis.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel