Řidič taxi

Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Řidič taxi - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič taxi - BenešovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Řidič taxiEmail:miroslav.stiburek@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Řidič taxiTelefon:+420606568574

Popis pracovní pozice:
Dobrý den, potřebujete práci ? Rádi řídíte ? Pak můžete volat. Přijmeme řidiče/ku taxi. Auta jsou řádně
registrované jako taxi . Taktéž řádně pojistěné : pojistka , havarijní pojištění, pojištění taxi.
Centrálu máme v Benešově u Prahy.

Požadujeme:
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B
- slušné vystupování
- spolehlivost
Více info po telefonu.
Ozvěte se na telefon +420606568574

Inzerent:
Ověřený uživatel Miroslav Stibůrek | Benešov , Benešov
Telefon: 728231782
Email: miroslav.stiburek@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel