Operátor/ka překládkového skladu Hradec Králové

DACHSER Czech Republic a. s.- nabídka práce Operátor/ka překládkového skladu Hradec KrálovéFirma:DACHSER Czech Republic a. s.
Volné pracovní místo: Královéhradecký krajMísto práce:Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Volné pracovní místo: Operátor/ka překládkového skladu Hradec Králové - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka překládkového skladu Hradec Králové - Královéhradecký krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka překládkového skladu Hradec KrálovéEmail:job@ameba.eu

Popis pracovní pozice:
DACHSER Czech Republic a. s. působí na trhu logistiky již od roku 1992 a poskytuje služby v oblasti mezinárodní a
vnitrostátní kamionové spedice, skladování a celních služeb.

• vykládka a nakládka zboží
• manipulace s VZV
• příjem a výdej zboží
• kontrola úplnosti a správnosti naložení nákladu, zajištění nákladu

Požadujeme:
• manuální zručnost
• výhodou jsou zkušenosti s prací ve skladu a s obsluhou
• VZV (není podmínkou průkaz VZV)
• Bezúhonnost
• pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme:
• zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
• práci v nové budově s moderním zázemím
• práci na plný úvazek, 3 směny (pondělí - pátek)
• motivující finanční ohodnocení: hrubá mzda v 1. roce 33 000 - 35 500 Kč dle pracovního výkonu s řadou
benefitů (stravenková karta, zvýhodněný telefonní tarif dovolená nad zákonný rámec, zvýšený příplatek za
práci v noci na 30%, dotovaná Multisportkarta, cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění)
• možnost získat ŘP C + průkaz VZV
• pracoviště Hradec Králové
• nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel ameba.eu | Celá ČR , Parha 10
Telefon: +420 702 02 02 58
Email: job@ameba.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel