Dispečer/ka Olomouc

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc
Volné pracovní místo: Dispečer/ka Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dispečer/ka Olomouc - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Dispečer/ka OlomoucEmail:job@ameba.eu

Popis pracovní pozice:
Chcete si vydělat slušné peníze? Jste komunikativní a nezaskočí Vás žádná výzva?
U nás se dočkáte práce ve skvělém kolektivu, v krásném prostředí se spoustou výhod!
Jedná se o kolektivní práci v týmu, kde si všichni pomáháme a vzájemně se podporujeme.

Společnost FEE Transport, která patří mezi profesionály v oblasti dopravy a spedice, hledá kolegu/kolegyni na
pozici Dispečer.
Zakládáme si na dobrém kolektivu a pěkném prostředí s benefity. Nyní do příjemného kolektivu z důvodu
rozvoje přijmeme Vás!

CO VÁS ČEKÁ:
• Perfektní pracovní tým
• Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
• Parkování přímo u budovy

Požadujeme:
• Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
• Výborné komunikační schopnosti
• Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
• Dobrou znalost práce PC
• Nebát se komunikovat s klienty a dopravci po telefonu
• Obchodního ducha
• Pečlivost

CO JE VÝHODOU:
• Praxe v oboru
• Anglický nebo německý jazyk - popřípadě jakýkoliv cizí jazyk
• Znalost odborné databanky, transporeon

Nabízíme:
• Jistá práce na HPP
• Při dobrých pracovních výsledcích zkrácená pracovní doba
• Pravidelné zvyšování dnů dovolené
• Po zapracování možnost Home office
• Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
• Příležitost pro vzdělání
• Možnost kariérního růstu
• Stravenky
• Firemní akce, zájezdy, večírky
• Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte...)
• 13. a 14. plat
• Příspěvek na dovolenou
• Ovocné svačinky a káva na pracovišti

Více informací o nás získáte na webu: www.kariera.feetransport.cz
Nebo na telefonním čísle 735 755 934

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel