Řidič sk. C+E - tuzemská přeprava

Švadlenka František- nabídka práce Řidič sk. C+E - tuzemská přepravaFirma:Švadlenka František
Volné pracovní místo: ChrudimMísto práce:Orel u Chrudimi, Chrudim
Volné pracovní místo: Řidič sk. C+E - tuzemská přeprava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Řidič sk. C+E - tuzemská přeprava - ChrudimPlat:40 000 - 50 000
Kontaktní email na pozici: Řidič sk. C+E - tuzemská přepravaEmail:svadlakk@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Řidič sk. C+E - tuzemská přepravaTelefon:+420602425109

Popis pracovní pozice:
Pro naši firmu hledáme řidiče pro vnitrostátní nákladní dopravu. Jsme malá rodinná firma, se sídlem v Orli u
Chrudimi. Náš kolektiv se skládá z 5 zaměstnanců, proto preferujeme individuální přístup a dobré vztahy. Do
našeho malého kolektivu hledáme kolegu, který má smysl pro zodpovědnost, praxi v daném oboru a dokáže se
postarat o svoje auto.

Požadujeme:
Řidičské oprávněním sk. C+E
Platný profesní průkaz řidiče
Karta pro digitální tachograf
Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, pracovitost
Smysl pro zodpovědnost a péči o vozidlo
Praxe v oboru

Nabízíme:
Stabilní práci na HPP v rámci pracovního týdne (PO-PA), možno prodloužit i na dobu neurčitou
Volné víkendy (pokud si nechcete vydělat víc)
Jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtě
Svěřené vozidlo, se kterým budete jezdit jen Vy
Zajímavé a motivační hodnocení
Individuální přístup a přátelský kolektiv
Firemní telefon

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Inzerent:
Ověřený uživatel František Švadlenka | Chrudim , Orel
Telefon: +420602581206
Email: svadlakk@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel