Práce řidiče

Lados- nabídka práce Práce řidičeFirma:Lados
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Lípa, Zlín
Volné pracovní místo: Práce řidiče - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce řidiče - ZlínPlat:30 - 35 000
Kontaktní email na pozici: Práce řidičeEmail:vaculik@lados.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce řidičeTelefon:00420604294625

Popis pracovní pozice:
Nabízíme práci řidiče pro rozvoz námořních kontejnerů z terminálu Lípa u Zlína v regionu Morava s
každodenním parkováním v místě společnosti.

Požadujeme:
Řidičský průkaz skupiny E.

Nabízíme:
Práci u stabilní společnosti, osobní přístup, pracovní benefity, každodenní návrat domů.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lados | Zlín , Zlín
Telefon: 604294625
Email: vaculik@lados.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel