Skladník elektromateriálu

Volné pracovní místo: Praha 10Místo práce:Praha 10, Praha 10
Volné pracovní místo: Skladník elektromateriálu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník elektromateriálu - Praha 10Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Skladník elektromateriáluEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Pro naši pobočku v Praze hledáme zaměstnance na pracovní pozici Skladník elektromateriálu.

Co nabízíme

jistota pracovní smlouvy se všemi benefity (13. plat, HPP, sleva na firemní výrobky, příspěvek na stravování,
firemní a společenské akce, Multisport karta)
zajímavou a perspektivní práci v rozvíjející se mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
motivující finanční ohodnocení
stálá pracovní doba po-pá - pátky zkrácené
Co Tě u nás čeká

práce ve skladu
příjem a uskladnění zboží, péče o sklad
kompletace objednávek pro naše zákazníky
balení zboží
Co od Tebe očekáváme

znalost elektroinstalačního materiálu výhodou
vzdělání technického směru nebo praxe v oboru elektro výhodou
pozice vhodná i pro absolventy
pozitivní přístup k práci
vstřícné a slušné vystupování
zodpovědnost a spolehlivost
trestní bezúhonnost
zkušenost s VZV výhodou
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Místo pracoviště: Dolnoměcholupská 1339/2, 102 00 Praha 10 - Hostivař

Zaujala Tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis!

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel