Skladník příjmu, Vysoké Mýto

Inzerát č: P10102 | Vloženo: 13.05.2022 | Poslední aktualizace: 13.05.2022 09:09:55
Mikroelektronika spol. s r.o.- nabídka práce Skladník příjmu, Vysoké MýtoFirma:Mikroelektronika spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Skladník příjmu, Vysoké Mýto - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Skladník příjmu, Vysoké Mýto - Ústí nad OrlicíPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Skladník příjmu, Vysoké MýtoEmail:kariera@mikroelektronika.cz
Kontaktní telefon na pozici: Skladník příjmu, Vysoké MýtoTelefon:+420465467174
Další údaje o pozici: Skladník příjmu, Vysoké MýtoDalší údaje:Mattasová Pavlína

Popis pracovní pozice:
- příjem a potvrzení množství zásilek od přepravců
- kontrola množství dodaného materiálu
- vystavení dokladů o příjmu materiálu na sklad v programu K2
- platby firemní kartou v případě dodání zboží na dobírku
- komunikace s oddělením nákupu
- zaskladnění materiálu po příjmu

Požadujeme:
- máš zodpovědný a pečlivý přístup k práci
- máš znalost práce na PC, práce se čtečkou
- máš čistý výpis z Rejstříku trestů
- ideálně máš průkaz VZV

Nabízíme:
- zajímavou práci v české firmě v menším kolektivu
- šéfa, se kterým se dá domluvit
- docházkový bonus 1000,- Kč měsíčně, motivační program, roční odměny
- stravování ve firemní jídelně za 15 Kč
- 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna
- další firemní benefity - např. příspěvek na penzijní připojištění, nebo výhodný mobilní tarif,
Multisport kartu

Ověřený uživatel Pavlína Mattasová | Ústí nad Orlicí , Vysoké Mýto
Telefon: + 420 731 450 486
Email: p.mattasova@mikroelektronika.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel