Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Chemický průmysl » Inzerát Id P6469

VIZUÁLNÍ KONTROLA KVALITY, Brno

LARS Chemie, spol. s r.o.- nabídka práce VIZUÁLNÍ KONTROLA KVALITY, BrnoFirma:LARS Chemie, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: VIZUÁLNÍ KONTROLA KVALITY, Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: VIZUÁLNÍ KONTROLA KVALITY, Brno - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: VIZUÁLNÍ KONTROLA KVALITY, BrnoEmail:z.strmiska@lars.cz
Kontaktní telefon na pozici: VIZUÁLNÍ KONTROLA KVALITY, BrnoTelefon:+420 739 266 142

Popis pracovní pozice:
• vizuální kontrola povrchu vyrobených dílců a kontrola jejich kvality
• jednoduché manipulační práce a provádění záznamů o kontrole
• práce s produkty z plastů, které nejsou těžké a velké

Požadujeme:
• dobré vizuální schopnosti, jednoduše řečeno, dobrý zrak
• zájem pracovat na tři směny (ranní - odpolední - noční, 8 hod./směna)
• bezúhonnou osobnost s předpoklady pracovat v menším týmu
• trpělivost, pečlivost, samostatnost
• smysl pro detail a dodržování stanovených postupů

Nabízíme:
• pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní firmě s nástupem dle DOHODY
• plný úvazek v kmenovém stavu firmy, žádná agentura
• mzdu cca 23.000 Kč s pravidelnou výplatou na Váš účet
• pracoviště v Brně, ul. Táborská 197, cca 5 min. od zastávky tramvaje či autobusu
• fyzicky nenáročnou práci s rozumným pracovním tempem
• neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád pomůže
• férový přístup nadřízených k zaměstnancům
• samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení
• stravenky v hodnotě 80 Kč/ks, jíst se musí
• příspěvek na penzijní připojištění nebo Multisport karta
• finanční odměny při pracovním nebo životním jubileu
• možnost využít odpočinkovou místnost s kuchyňkou na kávu nebo čaj
• lépe se také poznáme na neformálních firemních akcích
• ad.

Ověřený uživatel LARS Chemie, spol. s r.o. | Brno - město , Brno
Telefon: +420 739 266 142
Email: z.strmiska@lars.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel