Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Chemický průmysl » Inzerát Id P11263

Technolog nátěrových hmot - JUNIOR

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Technolog nátěrových hmot - JUNIORFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Technolog nátěrových hmot - JUNIOR - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technolog nátěrových hmot - JUNIOR - KladnoPlat:40 000,-
Kontaktní email na pozici: Technolog nátěrových hmot - JUNIOREmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Technolog nátěrových hmot - JUNIORTelefon:603 358 885

Popis pracovní pozice:
Vypracování technologických postupů u nových barev, jejich zkoušení a kontrola
Vedení potřebné dokumentace k výrobě
Kontrola laboratorních výsledků testovaných vzorků
Příprava podkladů pro uplatnění reklamací surovin
Komunikace s dodavateli vstupních surovin
Kontrola dodržování technologických postupů
Práce ve Velvarech

Požadujeme:
VŠ vzdělání chemicko-technologického směru (vhodné i pro absolventy), případně SŠ s praxí v tomtéž oboru
Základní znalost výroby a složení nátěrových hmot, odmašťovacích látek a postupů
Orientace v oblasti systémů povrchových úprav
Znalost práce na PC (MS Office, znalost IS NAVISION výhodou)
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Nástupní mzdu od 40 000 Kč
5 týdnů dovolené a 13. plat
Náborový příspěvek
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Dotované závodní stravování
Vzdělávací a jazykové kurzy
Práci v úspěšné české společnosti
A další Benefity

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Heroldová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel