Pomocník v občerstvení s možností ubytování

Rekreační areál Zbraslavice s.r.o.- nabídka práce Pomocník v občerstvení s možností ubytováníFirma:Rekreační areál Zbraslavice s.r.o.
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Zbraslavice, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Pomocník v občerstvení s možností ubytování - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pomocník v občerstvení s možností ubytování - Středočeský krajPlat:153,-Kč hrubého/hodina
Kontaktní email na pozici: Pomocník v občerstvení s možností ubytováníEmail:pobyty@zbraslavice.eu
Kontaktní telefon na pozici: Pomocník v občerstvení s možností ubytováníTelefon:603415112

Popis pracovní pozice:
Na sezonu 2022 hledáme:

1) Víkendový pomocník:

- na období květen/červen plus září/říjen - víkendy - příprava a prodej jídla na spodní terase -
pečení placek, smažení koblížků, pečení pizzy ...
provozní doba - Pá - 17-24, So - 11-24, Ne 11-15.

2) Pomocník na měsíc červen:

- obsluhu Občerstvení v měsíci červen

Provozní doba každý den od 10-22 hodin

3) Pomocník na měsíc srpen:

- obsluhu Občerstvení v měsíci srpen.

4) Prázdninový pomocník na měsíc červenec:

- obsluhu pro Občerstvení s přípravou jídla v měsíci červenec
příprava a prodej jídla na spodní terase - pečení placek, smažení koblížků, pečení pizzy ...

Provozní doba každý den 12-24 hodin

5) Prázdninový pomocník na měsíc srpen:

- obsluhu pro Občerstvení s přípravou jídla v měsíci srpen

Požadujeme:
Potravinářský průkaz, spolehlivost a zodpovědnost-jsme hodně týmový kolektiv a je potřeba se moci spolehnout na
každého jednotlivce, aby vše šlapalo jak má.
Aktivní zákaznický přístup, dobrou a vstřícnou komunikaci se zákazníky, sympatický vzhled a vystupování,
manuální zručnost a alespoň krapet obchodního ducha

Nabízíme:
Práci v přívětivém kolektivu. Výdělek 153 korun hrubého/hodinu (130 korun čistého na hodinu), dýška (podle
množství úsměvů a milých slov jsou dýška v řádech stokorun každý den), jídlo z naší restaurace zdarma a
možnost ubytování zdarma.

Ověřený uživatel Rekreační areál Zbraslavice | Středočeský kraj , Zbraslavice
Telefon: 603415112
Email: pobyty@zbraslavice.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel