Rozvozce pizzerie La Pisa

Planning Food,s.r.o.- nabídka práce Rozvozce pizzerie La PisaFirma:Planning Food,s.r.o.
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Čáslav, Kutná Hora
Volné pracovní místo: Rozvozce pizzerie La Pisa - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Rozvozce pizzerie La Pisa - Kutná HoraPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Rozvozce pizzerie La PisaEmail:prace@lapisa.cz
Kontaktní telefon na pozici: Rozvozce pizzerie La PisaTelefon:+420731461334

Popis pracovní pozice:
Zavedená pobočka sítě pizzerií La Pisa přijme spolehlivého parťáka do týmu na pozici řidiče. Kurýrovou
hlavní náplní je rozvoz pizzy, obsluha telefonu, pomocná příprava v kuchyni.

Pozn: Hledáme kolegu na dlouhodobou spolupráci ideálně takového, který může o víkendu od 11-22.00hod. Nástup
možný ihned.

Požadujeme:
Řidičský průkaz sk. B, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, spolehlivost a alespoň částečnou
znalost okolí.

Nabízíme:
rozvozové auto Škoda Citigo, příjemné pracovní prostředí,mladý kolektiv, flexibilní pracovní doba (různé
dny v týdnu dle dohody)

Inzerent:
Ověřený uživatel Planning Food s.r.o. | Celá ČR , Milovice
Telefon: 731461334
Email: prace@lapisa.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel