Servírka do kavárny v Německu Ostsee

Inzerát č: P8620 | Vloženo: 14.09.2021
Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Ostsee, Nemecko, Zahraničí
Volné pracovní místo: Servírka do kavárny v Německu Ostsee - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servírka do kavárny v Německu Ostsee - ZahraničíPlat:48 161,-
Kontaktní email na pozici: Servírka do kavárny v Německu OstseeEmail:info@job4gastro.sk
Kontaktní telefon na pozici: Servírka do kavárny v Německu OstseeTelefon:+421948386138

Popis pracovní pozice:
Čašníčka do kaviarňe v Nemecku Ostsee kúsok od pláže pri Baltskom mori
na dokončenie letnej sezóny-cesta preplatená !!
ab 01.10.2021 bis 15.11.2021
1900 eur netto + tringelty
Pracuje sa len do 18.00 hodiny
Žiadne nočné šichty
Nemčina musí byť pokročilá

Požadujeme:
nemčina na komunikatívnej úrovni, A2- B1

prax

Najlepšie i s referenciami no nie je to nutnosť

príchod 29.9.2021 !!

CV -Prosím životopis v nemčine s aktuálnou fotografiou , najlepšie z pracovného prostredia a referencie z praxe
zasielajte na info@job4gastro.sk
PS: do správy /predmetu e-mailu vždy napíšte pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem

Nabízíme:
Ubytovanie a strava zdarma
Nemecká pracovná zmluva
Žiadne poplatky za sprostredkovanie práce
Viac info na +421948386138
Životopis poprosím na info@job4gastro.sk
Viac našich ponúk na www.job4gastro.sk

Odpovedět na inzerát:

Text dotazu:
Vaše jméno:
Telefon:
Hlavní město ČR? *
Zaslat kopii

Inzerent:
Ověřený uživatel Job4gastro | Slovensko , Bratislava
Telefon: +421948101401
Email: info@job4gastro.sk

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel