Vedoucí směny mobilního stánku Brno

Smart Business Solutions, s.r.o.- nabídka práce Vedoucí směny mobilního stánku BrnoFirma:Smart Business Solutions, s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Vedoucí směny mobilního stánku Brno - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Vedoucí směny mobilního stánku Brno - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Vedoucí směny mobilního stánku BrnoEmail:desova@bauharmony.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí směny mobilního stánku BrnoTelefon:771 151 295
Další údaje o pozici: Vedoucí směny mobilního stánku BrnoDalší údaje:Lucie Desová

Popis pracovní pozice:
Hledáme komunikativní a usměvavé lidi do unikátního mobilního stánku Piaggio Ape, pro prodej kávy a míchaných
nealkoholických nápojů v centru Brna.
Kávu i míchané nápoje připravujeme přímo před zákazníkem.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za chod prodejny
- Organizace směny a vedení zaměstnanců na směně
- Objednávky, inventury, kvalita produktu - Vašim úkolem bude zajistit to, abychom měli stále dostatek surovin
- Převážení stánku na prodejní místo (nutno ŘP sk. A)

Požadujeme:
- 18 let a čistý trestní rejstřík
- Řidičský průkaz sk. A, aktivní řidič
- Spolehlivost a zodpovědný přístup
- Potravinářský průkaz
- Zkušenosti s přípravou kávy výhodou (pákový kávovar)
- Laskavý a profesionální přístup k zákazníkům
- Organizační schopnosti

Nabízíme:
- Práci na DPP
- Flexibilní pracovní dobu
- Trvalou spolupráci
- Odpovídající mzdu dle praxe a zkušeností (120 - 170Kč/hod)
- Nástup od 1.7.2021

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Desová | Brno - město , Brno
Telefon: 771151295
Email: desova@bauharmony.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel