Recepční + úklid

As-real, a.s.- nabídka práce Recepční + úklidFirma:As-real, a.s.
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Hlinsko, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: Recepční + úklid - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Recepční + úklid - Pardubický krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Recepční + úklidEmail:atelier-s@atelier-s.cz
Kontaktní telefon na pozici: Recepční + úklidTelefon:+420608606692

Popis pracovní pozice:
Nabízíme práci na pozici recepční + úklid v Design apartmánech Vysočina v Hlinsku.
Pracovní náplň: úklid, komunikace s hosty, rezervace
Flexibilní pracovní doba, příjemné prostředí

Požadujeme:
Spolehlivost

Inzerent:
Ověřený uživatel As-real, a.s. | Chrudim , Hlinsko
Telefon: 608606692
Email: atelier-s@atelier-s.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel