Recepční Hotel Tetřeví Boudy

Tetřevky s.r.o.- nabídka práce Recepční Hotel Tetřeví BoudyFirma:Tetřevky s.r.o.
Volné pracovní místo: TrutnovMísto práce:Dolní Dvůr 308, Trutnov
Volné pracovní místo: Recepční Hotel Tetřeví Boudy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Recepční Hotel Tetřeví Boudy - TrutnovPlat:1800,- čistého/směna 13 h
Kontaktní email na pozici: Recepční Hotel Tetřeví BoudyEmail:tetreviboudy@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Recepční Hotel Tetřeví BoudyTelefon:+420 724 287 677

Popis pracovní pozice:
Pro Horský hotel Tetřeví Boudy v Krkonoších přijmeme posilu na pozici recepční. Jedná se o práci na HPP,
práce je formou týden práce/týden volno. Hlavní náplní je komunikace s hosty, práce s rezervačním systémem
Previo, vedení pokladny, směnárenská činnost, komunikace s ostatními středisky hotelu, evidence návštěv
wellness, asistence při parkování atd.

Požadujeme:
dobrou znalost AJ, ostatní jazyky výhodou (především němčina), znalost systému Previo výhodou, pozitivní
přístup k práci, příjemné a profesionální vystupování, orientace na zákazníka, komunikativní typ veselé a
přátelské povahy, pečlivost a spolehlivost, flexibilitu, loajalitu vůči zaměstnavateli,

Nabízíme:
Příjemné pracovní prostředí moderního wellness hotelu s dobrou klientelou, práce v srdci Krkonošského
národního parku, personální stravování a ubytování zdarma, milý kolektiv, odměnu 1800,- Kč čistého/13 hod.
směna + tipy. Pokud splňujete naše požadavky a máte vážný zájem o tuto práci, prosím posílejte CV na
uvedený email. Nástup je možný od 1.6., budeme rádi pokud se stanete součástí našeho rodinného podniku:)

Ověřený uživatel Tetřeví Boudy | Královéhradecký kraj , Dolní Dvůr
Telefon: 602 322 399
Email: tetreviboudy@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel