Pizzař

Planning Food, s.r.o.- nabídka práce PizzařFirma:Planning Food, s.r.o.
Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Pizzař - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pizzař - BenešovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: PizzařEmail:prace@lapisa.cz
Kontaktní telefon na pozici: PizzařTelefon:773634569
Další údaje o pozici: PizzařDalší údaje:731461334

Popis pracovní pozice:
Do zavedené pobočky známé sítě pizzérií La Pisa přijmeme samostatného pizzaře. Naší předností je práce s
kvalitními surovinami a kvalitou nad kvantitou.

Požadujeme:
Očekáváme preciznost, profesionalitu, příjemné vystupování. Jedná se otevřenou kuchyni s elektrickou pecí a
italskými recepturami.

Nabízíme:
Preferujeme český jazyk, prokazatelnou praxi a proaktivnost. Krátký dlouhý týden, nebo dle dohody. Pro více
informací prosím volejte.

Inzerent:
Ověřený uživatel Planning Food s.r.o. | Celá ČR , Milovice
Telefon: 731461334
Email: prace@lapisa.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel