Číšník/servírka Kunčice u Nechanic

Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Kunčice, 50315, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Číšník/servírka Kunčice u Nechanic - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Číšník/servírka Kunčice u Nechanic - Hradec KrálovéPlat:120-150 kc/h
Kontaktní email na pozici: Číšník/servírka Kunčice u NechanicEmail:dzanko9242@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Číšník/servírka Kunčice u NechanicTelefon:604887190

Popis pracovní pozice:
Servis a příprava nápojů a drobného občerstvení v hospodě u fotbalového hřiště.

Požadujeme:
Požaduji praxi v oboru, věk min. 18 let, zodpovědnost, příjemné vystupování

Nabízíme:
Nabízím velmi dobré finanční ohodnocení, občerstvení, práce 6dni v týdnu 16-22

Ověřený uživatel Martin Janko | Hradec Králové , Kunčice, Nechanice
Telefon: 604887190
Email: dzanko9242@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel