Vedoucí směny v DOMINO´S PIZZA Brno

DAUFOOD Czech republic, s.r.o- nabídka práce Vedoucí směny v DOMINO´S PIZZA BrnoFirma:DAUFOOD Czech republic, s.r.o
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město, Brno - město
Volné pracovní místo: Vedoucí směny v DOMINO´S PIZZA Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí směny v DOMINO´S PIZZA Brno - Brno - městoPlat:24 000,-
Kontaktní email na pozici: Vedoucí směny v DOMINO´S PIZZA BrnoEmail:ivana.meszarosova@dominospizza.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí směny v DOMINO´S PIZZA BrnoTelefon:+420601267895
Další údaje o pozici: Vedoucí směny v DOMINO´S PIZZA BrnoDalší údaje:www.dominospizza.cz

Popis pracovní pozice:
Domino’s pizza celosvětově známá rychle se rozvíjející síť pizzerií, která je NUMBER ONE na trhu hledá
vysoce motivované a ambiciózní kolegy do našich poboček v Brně.

Tato role je úžasnou příležitostí setkat se s novými lidmi a pracovat v zábavném a přátelském týmovém
prostředí zatímco si buduješ svou kariéru. Pokud máš drive, ambice, zkušenosti s prací v restaurací nebo take
away - a jsi k dispozici pro flexibilní pracovní dobu, chceme o Tobě slyšet!

Máš vášeň pro dobrou pizzu?
Komunikace Ti není cizí?
Flexibilita a zodpovědnost Tě vystihují?
Narodil jse se pro práci v gastru?
Jsme společnost, která věří v lidi!

Požadujeme:
Kdo jsi?

• máš vášeň pro dobré jídlo
• nechybí Ti flexibilita, jsi dostupný pro práci večer nebo o víkendech
• jsi komunikatívní a zákaznícký servis máš v malíčku
• nechybí Ti zodpovědnost, budeš totiž zodpovídat za vedení směny, za komunikaci se zákazníkem, ale také za
komunikaci s týmem
• dokážeš komunikovat i v angličtině
• JIŽ JSI SI ZKUSIL/A PRÁCI V OBLASTI GASTRONOMIE
• sháníš práci na plný nebo i polovičný úvazek.

Nabízíme:
Co Ti dáme my?

• MZDA od 24 000 Kč / měsíčne FIX pro plný úvazek
• JÍDLO během Tvé směny ZDARMA.
• Mzda vždy 7ho na Vašem účtě.
• Pracovní smlouva na DOBU NEURČITOU.
• ŠKOLENÍ. Rádi do Tebe investujeme!
• Flexibilitu - chceme zapadnout do Tvého života.
• Příležitost růst s námi. Nabízíme dobré jídlo, ale také profesní příležitosti.
• A také skvělý tým spolupracovníků, kterí se už na Tebe těší!

Inzerent:
Ověřený uživatel DOMINO´S PIZZA | Brno - město , Brno
Telefon: +420601267895
Email: ivana.meszarosova@dominospizza.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel