Obsluha za barem v restauraci v Karlových Varech

Restaurace Novissimo- nabídka práce Obsluha za barem v restauraci v Karlových VarechFirma:Restaurace Novissimo
Volné pracovní místo: Karlovy VaryMísto práce:Karlovy Vary, Karlovy Vary
Volné pracovní místo: Obsluha za barem v restauraci v Karlových Varech - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha za barem v restauraci v Karlových Varech - Karlovy VaryPlat:17000:měsíčně čistého
Kontaktní email na pozici: Obsluha za barem v restauraci v Karlových VarechEmail:drexlerpavlapd@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha za barem v restauraci v Karlových VarechTelefon:775252307
Další údaje o pozici: Obsluha za barem v restauraci v Karlových VarechDalší údaje:Pavla Drexlerová

Popis pracovní pozice:
Příprava studených a teplých nápojů ,mytí skla a ostatní úkony spojené s prací za barem

Požadujeme:
Chuť pracovat.

Nabízíme:
Práce v příjemné restauraci

Ověřený uživatel Pavla Drexlerová | Karlovy Vary , Karlovy Vary
Telefon: +4207752523070
Email: drexlerpavlapd@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel