Brigáda na víkend / sobota

Volné pracovní místo: Český KrumlovMísto práce:Trhové sviny, Český Krumlov
Volné pracovní místo: Brigáda na víkend / sobota - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda na víkend / sobota - Český KrumlovPlat:hodinová + spropitné
Kontaktní email na pozici: Brigáda na víkend / sobotaEmail:vlastik.jegr@gmail.com

Popis pracovní pozice:
Hledáme na několik víkendů v roce příjemnou a zodpovědnou posilu na pozici číšník servírka. Vždy
jednodenní akce na cca 10 hodin práce

Požadujeme:
Příjemné a reprezentativní vystupování znalost oboru výhoda včetně míchání drinků a celkového
restauračního servisu

Nabízíme:
Rodinné prostředí včetně příjemného kolektivu. Výplata ihned po směně

Inzerent:
Ověřený uživatel Vlastik | Praha , Praha 9
Telefon: 00420602541848
Email: vlastik.jegr@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel