Hledáme pomocnici - nové Bistro v Brně

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Hledáme pomocnici - nové Bistro v Brně - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Hledáme pomocnici - nové Bistro v Brně - Brno - městoPlat:DOHODOU
Kontaktní email na pozici: Hledáme pomocnici - nové Bistro v BrněEmail:mgigimovova@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme pomocnici - nové Bistro v BrněTelefon:+420 606 675 075

Popis pracovní pozice:
Hledáme pomocnou sílu, ideálně ženu, slečnu do Bistra v centru Brna - obsluha za pultem, přípravné práce v
kuchyni, asistovat a úklid. Potřebujeme univerzálního pomocníka, který udržuje vše v pořádku. Brigáda, DPP,
DPČ,ŽL dle dohody, provozní doba PO-SO - rozsah dní/hod dohodou.

Požadujeme:
Průkaz pro práci s potravinami

Inzerent:
Ověřený uživatel Miroslava Gigimovová | Brno - město , Brno
Telefon: 0606675075
Email: mgigimovova@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel