Barman/ka brigáda

Bar žolík- nabídka práce Barman/ka brigádaFirma:Bar žolík
Volné pracovní místo: Havlíčkův BrodMísto práce:Havlickuv Brod, Havlíčkův Brod
Volné pracovní místo: Barman/ka brigáda - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Barman/ka brigáda - Havlíčkův BrodPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Barman/ka brigádaEmail:pavlama.hb@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Barman/ka brigádaTelefon:773301986
Další údaje o pozici: Barman/ka brigádaDalší údaje:Pavla Maršíková

Popis pracovní pozice:
Celoroční brigáda na DPP nebo DPČ za barem, víkendové noční směny.

Požadujeme:
Praxe není podmínkou, rádi zaučíme. Minimální věk 18 let.

Nabízíme:
Přátelský kolektiv, bar s dlouholetou tradicí

Ověřený uživatel Pavla Maršíková | Havlíčkův Brod , Havlickuv Brod
Telefon: 773301986
Email: zolikhb@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel