Pizzař

Pizzeria da Adriano 2- nabídka práce Pizzař Firma:Pizzeria da Adriano 2
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Nadražni 1009/133, Ostrava
Volné pracovní místo: Pizzař  - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Pizzař  - OstravaPlat:23 000,-
Kontaktní email na pozici: Pizzař Email:v.shurdhani@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pizzař Telefon:775357892

Popis pracovní pozice:
Přijmeme do našeho týmu pizzaře.
BENEFITY:
•hpp, dpp
•zaměstnanecké stravování
•pohyblivý bonus formou stravenek
•práce v pizzerii s 8 letou praxi
•možnost odpracovaní směn navíc
•krátký / dlouhý týden
• pracovní doba 11 hodin(10:00-22:00)
•NÁSTUPNÍ plat 23000 Kč čistého

Požadujeme:
•praxe dělání pizza v ruce od těsta po hotový pokrm- žádné plechy u nás nenajdete

Ověřený uživatel Pizzeria da Adriano 2 | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: 775357892
Email: v.shurdhani@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel