Pizzerie u Formanů Otrokovice

Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Otrokovice, Zlín
Volné pracovní místo: Pizzerie u Formanů Otrokovice - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pizzerie u Formanů Otrokovice - ZlínPlat:15 - 25000
Kontaktní email na pozici: Pizzerie u Formanů OtrokoviceEmail:martin.svabenik@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Pizzerie u Formanů OtrokoviceTelefon:773664476

Popis pracovní pozice:
Hledám spolupracovníky do pizzerie na pozice:
Výroba pizzy (zaučíme) , servírku, číšníka ,výčepní , řidiče pro rozvoz.
I brigádně.
informace na tel:773664476

Požadujeme:
Chuť pracovat.

Nabízíme:
Možnost naučit se nové věci.Nabrat zkušenosti.

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin Švábeník | Zlín , Otrokovice
Telefon: 773664476
Email: martin.svabenik@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel